BLACHARNIA - LAKIERNIA

Certyfikowany serwis blacharsko-lakierniczy
BMW ZK Motors

ul. Wystawowa 2
Kielce
+48 734 188 450
blserwis@bmw-zkmotors.pl

BLACHARNIA LAKIERNIA ZK Motors zwycięzcą konkursu BMW na najlepszy Serwis Blacharsko - Lakierniczy 2022 w Polsce!

Serwis Blacharsko-Lakierniczy ZK MOTORS to najnowocześniejszy certyfikowany serwis tego typu w regionie świętokrzyskim. Serwis świadczy usługi na najwyższym poziomie nie tylko dla samochodów BMW, ale także innych marek. Wysoką jakość i standardy usług potwierdza uzyskany Certyfikat Blacharsko-Lakierniczy BMW Polska. Klienci korzystający z serwisu mają do dyspozycji samochody zastępcze BMW i MINI. Wszelkie naprawy blacharsko-lakiernicze odbywają się bezgotówkowo. Pewność i wysoką jakość usług zapewnia nowoczesny sprzęt oraz profesjonalna, wyszkolona kadra serwisów.

BMW ColorSystem

BMW ColorSystem

Specjaliści serwisów BMW nie bez powodu korzystają z BMW ColorSystem - lakierów na bazie wodnej. Oryginalne lakiery BMW dają rewelacyjne rezultaty na każdej powierzchni – dlatego stosowane są również przy wszystkich naprawach gwarancyjnych.

Ponadto BMW ColorSystem jest przyjazny dla środowiska, ponieważ zmniejsza emisję rozpuszczalników organicznych.

BMW Blacharnia

Usługi blacharskie

ZK Motors gwarantuje przywrócenie oryginalnego stanu Twojego samochodu, zapewniając utrzymanie jego wartości. Specjaliści serwisu blacharsko-lakierniczego są odpowiednio przygotowani do precyzyjnych napraw. Posługując się specjalistyczną wiedzą i nowoczesnymi metodami naprawczymi, gwarantujemy fachowe przeprowadzenie naprawy Twojego auta.

Posiadamy certyfikację BMW na naprawy blacharskie konstrukcji oraz elementów wykonanych z aluminium i włókien węglowych.

Oferujemy:

  • usuwanie wgnieceń metodą bez lakierowania,
  • pomiar wymiarów oraz geometrii płyty podłogowej, nadwozia i zawieszenia pojazdu,
  • przywracanie geometrii nadwozia do pierwotnych parametrów i wymiarów fabrycznych,
  • wymiana elementów blacharskich stalowych i aluminiowych przy zastosowaniu technologii zgodnej z zaleceniami producenta.
BMW Lakiernia

Usługi lakiernicze

W przypadku uszkodzeń lakieru na skutek np. kolizji lub gradobicia naprawy lakiernicze pozwolą Ci przywrócić Twoje auto do stanu przed szkodą. Nasz dział lakierniczy dysponuje spektrometrem, który pozwoli dobrać idealny lakier do Twojego samochodu.

Oferujemy:

  • przygotowanie do lakierowania oraz lakierowanie właściwe całych pojazdów lub poszczególnych elementów,
  • naprawa lakiernicza punktowych uszkodzeń, renowacja powierzchni lakierowanych - polerowanie, woskowanie,
  • aplikowanie zabezpieczenia antykorozyjnego, zarówno zewnętrznych powierzchni jak i profili zamkniętych,
  • pomiar grubości powłoki lakierniczej.
BMW Szyby

Wymiana szyb

Jeżeli na szybie Twojego samochodu pojawił się odprysk lub pęknięcie dzięki bezinwazyjnemu demontażowi wklejanych szyb samochodowych z zastosowaniem podgrzewacza indukcyjnego oraz adaptera Glass Remover nawet nie zauważysz, że w Twoim aucie została wymieniona szyba.

BMW samochód zastępczy

Samochód zastępczy

Na czas naprawy Twojego samochodu otrzymujesz od nas samochód zastępczy - zawsze BMW lub MINI - bez względu na to jakiej marki auto u nas pozostawiasz.

BMW TU

Współpraca z TU

Bez względu na to w jakim Towarzystwie Ubezpieczeniowym jest ubezpieczony Twój samochód oraz w jakiej jest formie własności (auto prywatne, leasing, kredyt) – wszystkie naprawy oraz rozliczenia z TU są przeprowadzane bezgotówkowo.

BMW Green Building

Green Building

Usługi świadczymy w najnowocześniejszym, pierwszym na świecie ekologicznym Dealerstwie, wyróżnionym Złotym Certyfikatem potwierdzającym spełnianie najwyższych standardów wymaganych przez BMW Group.